Bisiklet Türleri Hangileridir?

Bisiklet Türleri Hangileridir?

Bisiklet denilince akla iki tekerlekli direksiyonu, pedallı çevirme mekanizması ve oturacak yeri olan bir araç gelir. Ancak bisikletinde pek çok farklı seçeneği olabileceğini de bizlere yine carraro bisiklet firması gösterdi. Dağ bisikleti, yol bisikleti, şehir bisikleti, yarış bisikleti, çocuk bisikleti, katlanabilir bisiklet ve elektrikli bisiklet gibi kendi aralarında da gruplara ayrılabilen bisiklet çeşitleri ile bisiklet severlere hizmet eden marka sürekli kendini yenileyerek yoluna devam etmektedir.

Dağ Bisikletleri

Normal asfalt yollarda kullanılan ya da yarışlar için kullanılan bisikletlerden farklı olarak daha ağır bir sürüş kabiliyetine sahiptir üstelik lastikleri de daha kalın ve oyukludur. Böylece en zorlu arazide bide kolay bir sürüş yaşanabilir ayrıca amortisör sistemi diğer çeşitlerine göre daha fazladır iniş çıkışlarda sürücüye büyük kolaylıklar sağlar. Dağ bisikletleri ile ilgileniyorsanız carraro bisiklet markasının dağ bisikletleri serisinden biri seçebilirsiniz.

Yarış Bisikletleri

Yarış bisikletleri ise dağ bisikletlerine inat daha ince tekerleklere sahiptir üstelik sürüşü de daha kolay ve hızlıdır, zaten yarışlardaki bisiklet sürüşlerinin amacı çoğu yerde hızlı olabilmektir. Harika yol tutuşu özellikleri ile carraro bisiklet firmasının ürettiği yarış bisikleti çeşitlerine bir göz gezdirin deriz. Fiyatları pek çok profesyonel bisiklet üretimi yapan markalara göre daha uygun sayılmaktadır, istediğiniz model ve özelliğe göre fiyatların inip çıkması mümkündür. Bisiklet sporunu uzman seviyede yapanlar bilir bisiklet carraro demektir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Ömürlü Banyo Dolapları Yolu

Ömürlü Banyo Dolapları Yolu

Yeşilin Merkezi Bursa Otel

Yeşilin Merkezi Bursa Otel

Konya’nın en gözde İnşaat firması Enkay İnşaat.

Konya’nın en gözde İnşaat firması Enkay İnşaat.

Silivri Taşımacılık Ne Kadar Sürer?

Silivri Taşımacılık Ne Kadar Sürer?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir