Elektronik Sigara İle Sigara Bırakılır mı?

Elektronik Sigara İle Sigara Bırakılır mı?

Sigara içen pek çok kişi her defasında sigarayı bırakmak istediğini belirtse de bu pek mümkün olmuyor. Sigarayı bırakmak sağlık açısından en önemli adımlardandır. Başta kalp olmak üzere vücuttaki tüm organlara zararı olan sigaranın içilmesi hem kişinin kendine hem de çevresine olumsuz bir etkisi vardır.

Ölümlerin de yaklaşık olarak üçte birinin nedeni sigaradır. Sigaraya başladıktan sonra bırakmak bir hayli zor olduğundan bu geçişi kolaylaştırmak adına pek çok kişi elektronik sigara kullanmayı tercih etmektedir. Pek çok türü ve modeli bulunan elektronik sigaralardan dilediğinizi kullanarak sigaradan kurtulmanız mümkündür.

Elektronik Sigara Sigarayı Nasıl Bıraktırıyor?

Elektronik sigaralar bantlar kadar etkili olarak sigarayı bırakmayı isteyen kişilere faydalı olmaktadır.

Son zamanlarda kullanımı gitgide yaygınlaşan elektronik sigaralar karışımında nikotin bulunan bir buhar üretiyor. Son verilere bakılırsa elektronik sigaralarla sigara bırakanların sayısı her geçen gün artmakta ve hatta bu sayı nikotin bantları kullananlarla hemen hemen eşdeğerdir.

Yaklaşık olarak 6 ay gibi bir sürede elektronik sigara kullananların yüzde elliden fazlası paket sayılarını ciddi oranda azaltmıştır. Her ne kadar elektronik sigaralar ile sigarayı bırakmak için FDA tarafından onaylanmadığı söylense de yapılan bir takım araştırma ve çalışmalara dayanarak sigarayı bıraktırdığı konusunda olumlu eleştiriler ağır basıyor.

Pnp coil e-sigaraların içimi için farklı direnç ve malzemelerden üretilmiş yedek bobin kafalara deniyor. Farklı tat ve aromalarla kişinin zevkine göre kullanabileceği e-sigaralarla gerçek sigara deneyimi yaşayabilirsiniz.

Elektronik Sigara Çeşitleri

Elektronik sigaraların yaygınlaşması ile elektronik sigara çeşitliliği artış gösteriyor. Tüm dünyada birçok marka ve model tasarlayıp geliştirilmiştir. Mesela Pod mod elektronik sigaralar sigaradan alınan hisse en yakın hazzı sunanlardandır. Tüm pod sistemine sahip e-sigaralar özelliklerine göre birbirlerinden ayrılmaktadır.

En iyi elektronik sigara çeşitleri arasında vaporessa modelleri, smok tip elektronik sigara modelleri, Eleaf e-sigara modelleri sayılabilir. Hepsinin özellikleri ve işlev farklılıklarına göre tercih edilebilirliği de değişmektedir. Elektronik buhar sitesini ziyaret ederek istediğiniz türde ve özellikte elektronik sigarayı inceleyebilir ve de satın alabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Bella Eyes (Cat Eyes) Nedir?

Bella Eyes (Cat Eyes) Nedir?

Spa ile Rahatlayın

Spa ile Rahatlayın

Çil Lekeleri Nasıl Geçer?

Çil Lekeleri Nasıl Geçer?

Protez Saç Uygulamalarında Oscar Hair Protez Saç Merkezi

Protez Saç Uygulamalarında Oscar Hair Protez Saç Merkezi

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir