İngiltere Vize Başvurusu İçin Ne Yapmalıyım?

İngiltere Vize Başvurusu İçin Ne Yapmalıyım?

İngiltere’ye seyahat etmek, eğitim için gitmek veya iş için gitmek istiyorsanız İngiltere vizesi için başvuru yapmanız gerekmektedir. Ancak hu süreçte tek başına hareket etmek biraz yorucu ve zor olabilir. Firmamız aektörde4uzun yıllar boyunfa5vize danışmanlık hizmeti vermektedir. Profesyonel düzeyde hizmet sunarak sizlerin sorunsuz vize sahibi olmasını amaçlamaktadır. Vize başvurularınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm bilgileri ayrıntılı bir şekilde sunarak güvenilir ve garantili bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

İngiltere Vize İstiyor Mu?

İngiltere’ye seyahat etmek isteyen Türk vatandaşları vize almak zorundadır. Umuma Mahsus (Bordo), Hususi (Yeşil) ve Hizmet (Gri) Pasaport sahibi olanlar vize başvurusu yapmalıdır. Ancak Diplomatik (Siyah) Pasaport sahibi olan kişiler 180 gün içerisinde 90 günü geçmeyecek şekilde İngiltere’ye seyahat edebilir. Vize başvuru hizmetleri alarak sorunsuz5bir şekilde vize sahibi olabilirsiniz. Usun yıllar boyunca İngiltere Aile Birleşimi Vizesi, Turist Vizesi, Ticari Vize ve diğer tüm vize işlemleri için hizmet imkanı sunmaktayız.

İngiltere Vize Çeşitleri

İngiltere vize başvuruları yaparken ülkeye gitme nedeniniz oldukça önemlidir. Eğer İngiltere’yi gezmek ve görmek için gitmeyi planlıyorsanız İngiltere Turist Vizesi için başvuru yapmanız gerekmektedir.

  • İngiltere Ticari Vizesi
  • İngiltere Aile Ziyareti Vizesi
  • İngiltere Turist Vizesi
  • Evlilik ya da yasal eş tescili amaçlı İngiltere Vizesi
  • Öğrenci ziyaretçi amaçlı İngiltere Vizesi
  • Tıbbi Tedavi amaçlı İngiltere Vizesi

İngiltere Aile Birleşimi Sınavı Zorunlu Mu?

İngiltere’de evlenmek ve ikamet etmek isteyen kişilerin bu sınava girmesi zorunludur. Dil yeterlilik sınavı olarak nitelendirilen Aile Birleşimi Sınavı, kişinin konuşma ve dinleme becerisini ortaya koyuyor. Bu süreçte kısa sürede sınavı kazanmak istiyorsanız firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. İngiltere Aile Birleşimi Sınavı için uzman danışmanlarımız garantili bir hizmet imkanı sunuyor.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

E-2 Yatırımcı Vizesi Nedir?

E-2 Yatırımcı Vizesi Nedir?

İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesine Sahip Olmak

İş Güvenliği Uzmanlığı Belgesine Sahip Olmak

Rusya’da Dil Eğitimi İmkanları

Rusya’da Dil Eğitimi İmkanları

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir