Şahıs Şirketi Kurmanın Maliyeti Nedir?

Şahıs Şirketi Kurmanın Maliyeti Nedir?

Şahıs şirketi kuran kişilerin sayısında gittikçe bir artış meydana gelmeye başladı. Ticaret yapma imkanı düne kıyasla bugün çok daha kolay bir konudur. Artık fiziksel mağazaya ihtiyaç duymaksızın hareket alanınızı belli edebiliyorsunuz. Tabii ki Kıbrıs web tasarım bünyesinde yer alan hizmetleri alarak bu konuda bir hareket alanına sahip olmaktasınız. Kendinize ait olan kurmuş olduğunuz bir şahıs şirketi ile birlikte artık legal bir şekilde satış yapabiliyor, kazanç sağlayabiliyorsunuz.

Şahıs şirketinin kurulumunun kolay olması, hemen satışa başlayabilme imkanı sunuyor olması gibi konular, kişilerin limited değil de şahıs şirketi kurmasına daha çok etki etmektedir. Sizler de eğer ki bir ürün satmak istiyorsanız, stok tutmak istiyorsanız, o halde Lefkoşa web tasarım hizmetlerimizle birlikte e-ticaretinizi anahtar teslim olarak bizlerden talep edebilirsiniz. Kısa süre içerisinde gerekli çalışmaları hazırlayıp, bireysel ihtiyaçlarınıza yanıt verecek şekilde e-ticaret sistemimizi kurup sizlere teslim etmiş olacağız.

İşin e-ticaret kısmını merak etmeyiniz. Kıbrıs yazılım ekibi olarak bizler bu konuyu üstleniyoruz. Sizler ise şahıs şirketi açma noktasında gerekli resmi işlemlerinizi yapmalısınız. Totalde 1200-1600 TL arasında maliyete karşılık gelecek olan şahıs şirketi için izlemeniz gereken adımlar, temin etmeniz gereken evraklar şunlardır:

  • Resimli ikametgah senediniz
  • Kimlik fotokopiniz
  • Noterden alacağınız imza sirküleri
  • Muhasebecinize ya da mali müşavirinize vereceğiniz vekaletname
  • Tapu fotokopisi ya da kira sözleşmesi
sponsor reklam

Benzer Yazılar

Elektronik Sigara Kullanımı

Elektronik Sigara Kullanımı

Metpor ile En İyi Yapılar

Metpor ile En İyi Yapılar

En Çok Tercih Edilen Profesyonel Mutfak Ekipmanları

En Çok Tercih Edilen Profesyonel Mutfak Ekipmanları

Dış Cephe Kaplaması Seçimi

Dış Cephe Kaplaması Seçimi

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir