Salesforce & Mobil Bilişim Sistemleri

Salesforce & Mobil Bilişim Sistemleri

Müşteri verilerinin gizliliğine son derece büyük önem veren Salesforce bulut bilişim teknolojilerinde en üst düzeyde veri gizliliği ve güvenliği sağlamaktadır. 1999 tarihinde Mark Benioff tarafınca kurulmuş olan bu marka, son günlerde 100 binden fazla kurumda ve 10 milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Merkez nokta olarak San Francisco, California’da yer alan firmanın 12 binden fazla personeli mevcut durumdadır. Yani son derece büyük oranda verim elde edilebilmesi için gerekli olan her türlü imkan sunulmaktadır.

Fortune dergisi tarafınca yazılım piyasasının en çok beğeni toplayan ve en çok tercih edilmek istenen şirketlerin listesinin en ön sıralarında yer alan salesforce Türkiye Forbes tarafınca 2011, 2012, 2013 ve 2014 tarihlerinde dört defa üst üste en yenilikçi olan firma unvanı elde ederek ulaşılması son derece zor bir rekorun altına imzasını atmayı başarmıştır. En son Gartner ve IDC raporları da en geniş piyasa payına sahip olan ve lider konumda yer alan CRM uygulamasının bu önemli markaya ait olduğunu ortaya koymaktadır.

Tüm bunların yanı sıra günümüz koşullarında kullanılan teknoloji olanakları her geçen gün devamlı olarak değişmektedir. Her insan birbirine bağlanabiliyor, her türlü cihaz birbiriyle konuşabiliyor. Yalnızca bilgisayarlar değil tabletler, akıllı telefonlar, sensorlar, ürünler, saatler ve neredeyse bütün cihazlar birbirleriyle iletişim halindedir. salesforce crm uygulamaları da bu doğrultuda tercih edilebilir nitelikler taşımaktadır.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Arçelik Bursa Yetkili Satıcı

Arçelik Bursa Yetkili Satıcı

En İyi Elektronik Sigara Markası

En İyi Elektronik Sigara Markası

Mobil Oyun Yaptırma Hizmeti

Mobil Oyun Yaptırma Hizmeti

Sağlam ve Dayanıklı Kepenk Çeşitleri

Sağlam ve Dayanıklı Kepenk Çeşitleri

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir