Göğüs Estetiği Yaptıracaklara Tavsiyeler

Göğüs Estetiği Yaptıracaklara Tavsiyeler

Göğüs estetiği bayanların estetik anlayışları çerçevesinde bazen çok zorlayıcı bazen de gerçekten çok ihtiyaç olabilmektedir.

Bir bayanın kendine güvenini sağlayacak olan göğüslerinin normal boyutlarda olmasıdır. Aslında her bayanın göğüs kafesi farklı olabilmektedir. Dolayısıyla bazı bayanların göğüsleri büyük bazılarının da küçük olabilmektedir.

Meme yapısının normal olabilmesi boy, kilo oranına göre olmaktadır. Örneğin kısa boylu bir bayan göğüs büyültmek isterse hata etmiş olur. Çünkü bu kez ona güzellik katmak yerine onu kilolu göstermektedir.

Meme cerrahisi kimlere hizmet vermektedir? Boyu ve kilosu eş değer ama göğüsleri orantısız olarak olması gerekenden ufaksa ya da normal boyutlarından büyükse meme küçültme ya da göğüs büyültme estetiği ameliyatı yapılabilmektedir.

Kadının toplum içerindeki yeri oldukça önemlidir. Kendine güveni tam olmayan bir bayan kendini içe kapatmaya ve toplumda aktif rol alamadan psikolojik sorunlar yaşayabilmektedir. Duygusal oluşu ile erkeklerden daha farklı bir yapıya sahip olduğu bir gerçektir.

Bir önemli etken de hamilelik sonrası deforme olan sarkan göğüslerdir. Hızlı kilo alıp vermeden sonra da bayanlarda en hassas bölge olan göğüs bölgesi etkilenmektedir.

Sarkan göğüs estetiği için göğüs estetik ameliyatı oldukça sık yapılmaktadır. Yaklaşık 1-2 saat süren operasyon sonrası bayanlar istediği göğüslere kavuşmaktadır. Ameliyatların yapıldığı yer ve kullanılan implant türüne göre ameliyat ücretleri değişmektedir. Meme büyütme ameliyatları sırasında iki çeşit implant kullanılmaktadır. Silikon ya da vücut sıvısına benzeyen su ve tuz kaşımı ile hasta dilediğini seçebilmektedir.

Göğüs estetiği merkezleri vücut yapısına uygun göğüsler için çalışmalarını devam ettirmektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte tıp alanında artık sorunsuz estetik ameliyatlar yapılabilmektedir. Maliyet fiyatları doktordan doktora değişiklik gösterebilmektedir. Meme estetiği hastanın gerek psikolojik gerekse maddi olarak zorlanmasını önlemek için çok gerekli görülüyorsa 1 kez yapılabilen bir operasyondur. Meme yapısında gerçekten zorlayıcı dengesizlikler varsa, iki göğüs arasında simetri problemi varsa, biri diğerinden daha büyük gibi olduğu durumlarda eğer hasta gerçekten ihtiyaç duyuyorsa göğü estetiği olmaktadır.

Güzel görünmek her bayanın hakkıdır. Dolayısıyla vücuduna uygun göğüsler hayal olmaktan çıkmıştır. İsteyen herkes göğüs estetiği yaptırabilmektedir. İsteyen herkesin göğüs estetiği ile ilgili tedavilerini kolayca olabilecek ve güzel bir şekilde istedikleri gibi göğüs estetiği tedavinizi olmuş olacaksınız.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Elektronik Sigara İle Sigara Bırakılır mı?

Elektronik Sigara İle Sigara Bırakılır mı?

Bella Eyes (Cat Eyes) Nedir?

Bella Eyes (Cat Eyes) Nedir?

Spa ile Rahatlayın

Spa ile Rahatlayın

Çil Lekeleri Nasıl Geçer?

Çil Lekeleri Nasıl Geçer?

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir